0 (212) 634 56 36
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
A1 Dekor Hakkında

2017 yılında kurulan A1 Dekor, üretimin her safhasında sanatsal incelik ve çevreye duyarlılığın ön planda tutulduğu bir anlayışla yola çıkan firmamız gücüne güç katmaktadır.Modern mimarinin, bina dış dekorasyonundaki estetiğini geçmişin zarafetiyle birleştirerek kendine has tarzını ortaya koymuştur. Taşyününden ve Hafif Betondan  montaj kolaylığı sağlayan, bunların yanı sıra seçkin ve zengin model koleksiyonuyla hizmete sunulan dış cephe izolasyon ve dekorasyon ürünlerimiz DEKOTERMAL markasıyla seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.Firmamız üzerine aldığı yükün bilincinde olarak; idealist, genç, dinamik ve sanatsal boyutta kendini ifade etmiş kadrosuyla, attığı her adımda kararlı ve geleceğe inançla yürümektedir.Elindeki bütün imkanları seferber ederek yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek kaliteyi ekonomik fiyata ve en ergonomik kullanımıyla müşterisine sunmayı kendine misyon edinmiştir.

A1 dekor bir arge firması olarak yanmayan söveyi üretti. Tecrübenin sonucunda piyasanın ihtiyacı olan dış cephe ürünlerine ait detayları çözmektedir

Misyonumuz

Hizmetinin her safhasını sanatsal bir incelikle, modern mimariye estetik ve anlam katarak çalışmak. Müşterisine seçkin ve modern koleksiyon sunmak. Kaliteyi güvence altına alarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve çevreye duyarlı bir anlayışla hizmet sunmak. Ar-Ge ve tasarımlarıyla müşterilerine özel olmanın mutluluğunu yaşatmak.Geçmiş ile geleceği birlikte tasarlayarak, inşaat ve mimari  kültürlerimizi devam ettirmek.

Vizyonumuz

Dış cephe izolasyon ve dekorasyonda modern mimarinin markası olmaktır. Yapı sektörüne mimari ve estetiğe anlam katarak yeniliğin markası olmaktır. Hizmet verdiği her müşterisine değer katan, güvenilir ve referans gösterilebilir firma olmaktır.Yerli imkanlarla ülkemizin şartlarına uygun izolasyon malzemeleri üreterek dekorasyon yapmak.

Firma Tarihçesi

2006 yılında Kazem yapının kurulması ile inşaat sektöründe izolasyon ve dekorasyon işlerine başladık. 2010 yılında alternatif ürünler üzerine başlayan arge çalışmamız sonucunda birçok ürünün argesini tamamladık.  2017 yılında yangın yönetmeliğinin yürülüğe girmesi ile,  A1 yanmaz DEKOTERMAL söve imalatına başladık. Ürünlerimiz A1 Dekor İnşaat San.ve Tic.Aş. tarafından yapılmaktadır.

A1 yanmaz söve ne demektir?
A1 etiketi Yangın yönetmeliği çercevesinde oluşturulan yangın sınıflarının hiç yanmayan guruba verilen ismidir. Bu etiketi alan ürünler yangında yanmayan malzemeler olarak inşaat alanlarında çeşitli amaçlarla kullanılır.
Ürüne ait belge var mı?
Evet dekotermal söve ürünlerinin a1 belgesi vardır.